Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гідроциліндри на Екскаватори ЕО-2621,2626,2628, 2101,2201,2106,2206

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроциліндри на екскаватори

Гідроциліндри на екскаватор є об'ємними різновидами гідродвигунів, основне завдання яких полягає у зміні енергії потоку робочої рідини в механічну енергію з метою подальшого виконання конкретних завдань, дій. Використання якісної та надійної гідравліки потребують екскаватори ЕО, Борекс, які успішно функціонують на базі таких популярних тракторів, як МТЗ, ЮМЗ.

Невід'ємними елементами цього виду техніки вважаються гідроциліндри наступного типу:

 • стріли;
 • ковша;
 • опор;
 • рукояті;
 • відвалу.

Враховуючи широкий асортимент та безліч технічних характеристик, про які важливо пам'ятати в процесі вибору, до процедури покупки слід підійти з особливою відповідальністю. У кожній картці товару вказані основні технічні характеристики гідроциліндрів, розміри, без яких важко уявити повноцінний процес підбору конкретної моделі.

Актуальний асортимент гідроциліндрів для екскаваторів

Наша компанія регулярно поповнює актуальний асортимент гідроциліндрів, серед яких до уваги клієнтів представлені:

 • гідроциліндр 80.55.900.1250 Рукоятка;
 • гідроциліндр 110х55х1120х1520 Керування стрілою екскаватора ЕО 2621;
 • гідроциліндр 110х55х900х1300 керування стрілою ЕО 2621 та інші.

Крім того, на сайті клієнти зможуть підібрати й посилені варіанти гідроциліндрів завдяки наявності збільшеного діаметру штока. Такі моделі призначені для експлуатації за максимально складних умов – для великих навантажень.

Під час ретельного підбору гідроциліндрів слід враховувати як внутрішній діаметр гільзи, так і зовнішній розмір штока, робочий хід штока. Завдяки великому вибору гідроциліндрів для різних екскаваторів вдасться придбати надійні деталі за вигідними цінами. Вся продукція сертифікована та продається з доставкою по областях України

Гідроциліндр на екскаватор постійно зазнає високих механічних навантажень і працює в умовах екстремальних температур, тому до нього висуваються найжорсткіші технічні вимоги. Він трансформує гідравлічну енергію стиснутої рідини (олії) в механічну енергію руху ковша, стріли або відвалу, рухаючи технологічні вузли екскаватора та іншої важкої техніки. Гідроциліндр для екскаватора використовується в гірничодобувній та переробній промисловості, обробних компаніях, на сільськогосподарських та комунальних підприємствах, у системах забезпечення міської життєдіяльності та дорожньому будівництві.

Гідроциліндр екскаватора – конструкційні особливості

Гідроциліндри екскаватора є двигунами об'ємного вигляду. Вони збираються з корпусу, поршня, штока та ущільнювальних елементів, виконаних із міцного, еластичного, стійкого до дії агресивних хімічних сполук матеріалу, які забезпечують потрібний рівень герметичності та зберігають високий тиск. Корпус гідроциліндра заповнений робочою рідиною – олією. На обох кінцях корпусу є спеціальні вуха для кріплення гідроциліндра. Гідроциліндри виготовляються із міцної конструкційної сталі. Зовнішня поверхня корпусу кожного виробу забарвлюється спеціальною порошковою фарбою в чорний, синій або червоний колір – це дозволяє захистити метал від корозії.

Найважливішими технічними параметрами циліндра екскаватора є:

 • діаметр поршня та штока;
 • максимальний хід штока;
 • лінійний розмір по центрах пальців;
 • діаметр кріпильних вушок;
 • тягнуче та штовхаюче посилення на штоку;
 • номінальний та максимальний тиск у системі.

Класифікація гідроциліндрів на екскаватор

Залежно від місця монтажу гідроциліндри поділяються на декілька класів:

 • 1. гідроциліндр стрілки екскаватора. Стріла – технологічний вузол, до якого прикріплюється ківш з рукояттю. Циліндр стріли екскаватора необхідний виконання підйому і, окремих модифікацій екскаваторів, поворотного руху;
 • 2. гідроциліндр рукояті екскаватора. Це технологічне обладнання використовується для зміни кута рукояті по відношенню до напрямку стріли на потрібну висоту;
 • 3. гідроциліндр ковша. Гідравлічний поршень забезпечує захоплення твердих або сипких предметів, загребаючи їх краєм ковша зі спеціальними зубцями, та утримання їх у внутрішній порожнині.

За конструкційними особливостями гідроциліндр на екскаватор ЮМЗ та МТЗ може бути одностороннім та двостороннім. Односторонні моделі забезпечують рух поршня за рахунок енергії стиснутої робочої рідини лише в одному напрямку. У двосторонніх моделях шток може рухатися у 2-х напрямках, здійснюючи зворотно-поступальні рухи. Залежно від місця встановлення та функціонального призначення двосторонні циліндри можуть мати двосторонній телескопічний або односторонній шток.

Де купити гідроциліндр на екскаватор в Україні?

Онлайн-майданчик сучасного промислового обладнання gidrotsilindr.com.ua пропонує компаніям, організаціям та приватним особам гідроциліндр екскаватора ПМЗ різних розмірів. Нашими головними конкурентними перевагами є 100% оригінальна продукція, гарантія якості та тривалого терміну експлуатації, постійна наявність товару на складі та швидка доставка у будь-яку точку України. Постійним клієнтам та оптовим покупцям надається система знижок. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз, дізнайтеся про наявність необхідної моделі на складі та доступні способи оплати.

Вгору