Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гідроциліндри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроциліндри є найважливішою складовою гідросистеми, оскільки є джерелом силового приводу робочих вузлів і механізмів. Вони використовуються в сільському та комунальному господарстві, будівництві та ремонтних роботах, на підприємствах добувної, харчової та переробної промисловості, у камені видобутку та лісозаготівлях.

Купити гідравлічний циліндр з доставкою за найвигіднішою ціною ви можете на онлайн-платформі gidrotsilindr.com.ua.

Гідроциліндр – як це влаштовано?

Гідравлічний циліндр є одним із типів зворотно-поступального двигуна. Він перетворює енергію стиснутої робочої рідини, найчастіше машинного масла, на механічну енергію. Конструкційно циліндр складається з наступних основних елементів – корпусу, поршня, штока, втулки, кришки, вуха або сферичних елементів та ущільнювальних елементів. Усередині корпусу циліндра знаходиться поршень, що кріпиться до валу за допомогою гайки. Ущільнювальні елементи виготовляються з еластичних полімерних матеріалів, стійких до дії води та агресивних хімічних сполук – вони оберігають масло від протікання та допомагають зберегти високий тиск у корпусі під час виконання робочих операцій. Залежно від конструкційних особливостей рухомим елементом може бути шток або корпус гідроциліндра. Металеві елементи гідроциліндрів виготовляються із міцної вуглецевої сталі. Зовнішня поверхня кожного виробу фарбується порошковою фарбою – це допомагає захистити метал від впливу корозії та продовжити термін його служби.

Циліндр гідравлічний - класифікація

Залежно від конструкційних особливостей гідроциліндри діляться два класи - односторонні та двосторонні.

В односторонніх моделях рух штока за рахунок дії стисненої олії може здійснюватися тільки в одному напрямку, а зворотна робота виконується під дією гравітації або за допомогою пружини.

Двосторонні гідроциліндри можуть виконувати роботу штока під дією стисненого масла в обох напрямках.

Гідравлічні циліндри двостороннього типу випускаються з одностороннім, двостороннім штоком або штоком телескопічного вигляду.

За сферою застосування гідроциліндри поділяються на три види:

  1. для здійснення робочих операцій важільних механізмів і виконання циклічних операцій, що повторюються – екскаватори з одним ковшем, автонавантажувачі та інша спецтехніка;
  2. для виконання технологічних операцій у русі – бульдозери, грейдери, скрепери та інші;
  3. для встановлення технологічних вузлів у певному положенні або фіксації опор виносного типу, які забезпечують максимально стійке положення техніки.

Як правильно вибрати гідроциліндр?

Перш ніж вибрати і купити гідроциліндр, замовник повинен оцінити такі параметри виробу:

  • тип технологічного обладнання, на яке встановлюється циліндр;
  • габаритні розміри;
  • тип з'єднання циліндра з робочими вузлами;
  • діаметр гідроциліндра, необхідний для виконання зовнішньої роботи;
  • хід штока;
  • діаметр штока та витрата олії;
  • робочий тиск у гідравлічній системі.

Де купити гідравлічний циліндр з доставкою по Україні?

Шукаєте недорогий та надійний гідроциліндр? Наші менеджери та технічні спеціалісти завжди допоможуть з вибором. Онлайн-платформа gidrotsilindr.com.ua – це найвигідніша можливість купити гідроциліндри з доставкою в будь-який населений пункт країни. Завдяки прямим поставкам із заводів-виробників ми гарантуємо своїм клієнтам чесні ціни без додаткових комісій.

Вгору