Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гідроциліндри на Тракторні причепи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроциліндри на тракторні причепи

Гідроциліндри на тракторні причепи призначені для якісного керування робочими органами тракторів, що активно експлуатуються у різних сферах діяльності. Причому принцип роботи такого циліндра є досить простим і зрозумілим:

  • Завдання робочої рідини полягає у висуванні штока у поршневій площині.
  • Після цього здійснюється повернення штока у початкове положення за допомогою зусилля пружини.

Виходячи з основного принципу дії, такі гідроциліндри поділяються на два види: односторонньої та двосторонньої дії. Основна відмінність між цими видами полягає в особливостях створення робочої рідини – поршневій або штоковій порожнині.

В окремій категорії знаходяться телескопічні циліндри, які вбудовані один в одному (розташовані таким чином, щоб корпусна частина першого циліндра була штоком наступного).

Асортименти телескопічних гідроциліндрів на тракторні причепи

Підбір гідроциліндрів повинен здійснюватися з урахуванням особливостей конструкції певних видів причепів. У нашому каталозі до уваги покупців доступні наступні види гідроциліндрів:

  • гідроциліндр 2птс4 (телескопічний, односторонньої дії);
  • гідроциліндр 1птс9 (телескопічний, односторонньої дії з розвантаженням на один бік);
  • гідроциліндр 1птс2 міні причіп (телескопічний);
  • гідроциліндр 2птс6 (телескопічний, односторонньої дії).

Вибір телескопічних циліндрів обумовлений їх великою кількістю переваг, серед яких варто відзначити великий перебіг при висуванні плунжерів. Таке обладнання не займає багато місця в процесі зберігання, а для приведення його в робочий стан знадобиться мінімальна кількість часу.

Наші фахівці допоможуть підібрати відповідні варіанти для встановлення на самоскидні транспортні причепи та напівпричепи.

Вгору