Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гідроциліндр ГАЗ, САЗ, УАЗ, Газель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроциліндр на ГАЗ, САЗ, УАЗ, Газель

Одним із найпопулярніших видів вантажного транспорту вважається ГАЗ 53, в конструкції якого передбачено наявність бортового кузова. З метою прискорити процес опускання та підйому кузова, не обійтися без такого необхідного робочого елемента, як гідроциліндр.

Щоб не помилитися під час підбору, слід звернути увагу на такі важливі критерії:

 • Усі особливості робочої гідросистеми (її гідравлічні характеристики).
 • Специфіка запланованих робіт.
 • Набір параметрів для конкретного пристрою – механічні та технічні.
 • Майбутні навантаження у процесі виконання поставлених завдань.
 • Експлуатаційні умови, сумісність із різними видами устаткування (марка, модель, набір робочих можливостей та інше).

Відштовхуючись від цього списку параметрів, наші спеціалісти допоможуть клієнту підібрати ідеальний варіант, враховуючи також й виділений бюджет.

Асортименти запропонованих гідроциліндрів ГАЗ, САЗ, УАЗ, Газель з гарантіями від виробника

Завдяки зручній системі пошуку, кожен клієнт зможе підібрати найбільш відповідне рішення, відсіваючи всі інші варіанти.

Ми пропонуємо наступний список циліндрів на вибір:

 • гідроциліндр Газ 3-х штоковий – для швидкого підйому кузова у вантажній машині;
 • гідроциліндр Газ 4-х штоковий – дозволяє розширити стандартні експлуатаційні умови вантажного автомобіля, який можна буде використовувати в різних сферах;
 • гідроциліндр Саз 4-х штоковий – пропонує декілька варіантів оперативного завантаження (вертикальне/бічне);
 • гідроциліндр Саз 5-х штоковий – відмінне рішення в умовах необхідності застосовувати агрегат із високими показниками вантажопідйомності.

Найбільш затребуваними вважаються гідроциліндри Газ 3-х та 4-х штокові, які мають якісну телескопічну конструкцію та належать до списку популярних циліндрів односторонньої дії. У таких моделях функцію головного робочого органу виконує плунжер.

Кузовні моделі ГАЗ, САЗ, УАЗ та ГАЗЕЛЬ є одними з найпоширеніших типів спеціальної техніки в Україні. Вони відмінно підходять для перевезення невеликих за вагою сипких та твердих вантажів, ідеально пристосовані для роботи як у міській, так і сільській місцевості. Для швидкого та безпечного підйому кузова при розвантаженні у таких автомобілях застосовуються гідравлічні циліндри телескопічного типу.

Гідроциліндри ГАЗ, САЗ, УАЗ та ГАЗЕЛЬ – основні особливості

Гідравлічні циліндри є компактними двигунами зворотно-поступальної дії, що використовують енергію стисненого гідравлічного масла. Вони складаються з ходової частини, що включає поршень і одно- або багатоколінний шток, корпусу, задньої і передньої кришки, брудоз'ємника, а також ущільнювальних і герметизуючих елементів. За типом своєї дії гідравлічні циліндри можуть бути односторонніми та двосторонніми. Перші моделі здійснюють рух у зворотному напрямку під дією гравітації або пружини, а двосторонні модифікації здійснюють поступально-поворотні рухи під дією енергії тиску гідравлічної олії. Гідроциліндри ГАЗ, САЗ, УАЗ та ГАЗЕЛЬ виготовляються із міцних сортів конструкційної сталі. Зовнішня поверхня кожної деталі, що піддається дії води, захищається від корозії порошковою фарбою. Ущільнювальні елементи виготовлені з еластичного полімерного матеріалу – вони оберігають внутрішній простір циліндра від проникнення бруду та пилу, а також запобігають витоку олії в процесі роботи.

Найбільш популярними на території України є телескопічні моделі плунжерного типу:

 • гідравлічні циліндри ГАЗ тришткові;
 • гідравлічні циліндри ГАЗ чотиришткові;
 • гідравлічні циліндри САЗ чотиришткові;
 • гідравлічні циліндри САЗ п'ятиштокові.

Де купити якісні гідроциліндри ГАЗ, САЗ, УАЗ та ГАЗЕЛЬ?

Онлайн-майданчик gidrotsilindr.com.ua – це найширший асортимент оригінальних гідроциліндрів ГАЗ, САЗ, УАЗ та ГАЗЕЛЬ в Україні. Ми пропонуємо своїм клієнтам різноманітний вибір товарів з гарантією якості та за найнижчими цінами. Для замовлення товару скористайтесь зручною онлайн-формою або зв'яжіться з нами прямо зараз. Постійним клієнтам та оптовим покупцям надаються знижки.

Вгору