Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Телескопічні Гідроциліндри

Телескопічні гідроциліндри

Гідроциліндри телескопічної дії призначені для мобільної гідравліки спеціального призначення, коли важливо скористатися великим ходом штока, але при дотриманні невеликих розмірів. Представлені циліндри знайшли своє застосування в кузовах самоскидів, сміттєвозах, кранах та інших видах спецтехніки.

Основа конструкції кожного гідроциліндра була зроблена по принципу телескопа. У процесі виробництва використовується безшовна металева труба, яка характеризується високим класом шорсткості. Все це покращує процес ковзання, а також сприяє щільному приляганню усіляких гідравлічних ущільнень із гумового, поліуретанового матеріалу. Сьогодні такі види гідроциліндрів застосовують до роботи з різними типами вантажів – малими, великими. Все залежить від техніки, для якої призначено циліндри.

Асортимент та особливості телескопічних гідроциліндрів

На сайті нашого інтернет-магазину запропоновані різні гідроциліндри, призначені для:

  • ЗІЛ – від 3 до 6 штокових моделей.
  • ГАЗ 53 або 3309 – 3, 4 та 5 штокові.
  • Камаз Колгоспник (від 3-х до 6 штоків), Камаз 55111 (підйом кузова совок), Камаз 65111 – посилений варіант.
  • Тракторних причепів – 2ПТС-4, 1ПТС9, 1ПТС2.
  • МАЗ на підйом кузова та інші.

Ми пропонуємо у продаж високоякісні телескопічні гідроциліндри двосторонньої дії, які прийнято використовувати в особливо складних умовах, при серйозних навантаженнях. У каталозі доступні циліндри від різних виробників з офіційними гарантіями, розміри яких точно відповідають параметрам конкретного обладнання, конструктивним особливостям спецтехніки. В результаті вдається досягти таких важливих переваг, як економна витрата палива, зносостійкість та тривала експлуатація інших елементів у машині, техніці. Замовити телескопічні гідроциліндри можна з доставкою по Україні.

Вгору