Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гідроциліндри Бульдозер Т-130, Т-170 Д606, ДЗ-42, ДЗ-162 Т-150Д, (КД)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроциліндр на бульдозер

Бульдозер є дорожньо-будівельною машиною циклічної дії, яка експлуатується в різних галузях та сферах діяльності. Для якісної та надійної роботи не обійтися без застосування певних комплектуючих – гідроциліндрів.

Для бульдозерів Т-130, Т-170 Д606, ДЗ-42, ДЗ-162 Т-150Д (КД) прийнято використовувати такі популярні різновиди циліндрів:

  • управління відвалом;
  • заднього навішування;
  • підйом/опускання відвалу;
  • перекіс відвалу;
  • поворот коліс та інше.

Причому в процесі здійснення вибору та покупки слід відштовхуватися від основних робочих можливостей, технічних характеристик деталей.

Асортимент якісних гідроциліндрів для бульдозерів

Наша компанія пропонує широкий вибір поршневих гідроциліндрів для бульдозерів від перевірених виробників. Вся продукція сертифікована, продається з офіційними гарантіями, що доводить її високу якість.

У каталозі запропоновані наступні моделі гідроциліндрів для бульдозерів:

  • гідроциліндр відвалу ДТ-75;
  • гідроциліндр лопати ДТ-75.

Усі циліндри поршневого типу належать до списку найпопулярніших деталей двосторонньої дії. Кожна деталь проходить ретельну перевірку та підбирається з урахуванням наступного списку важливих технічних характеристик: діаметр гільзи, діаметр штока, вказаних у міліметрах.

Крім того, варто врахувати показники тиску – номінальний та максимальний. Кожна деталь була створена із застосуванням високоміцних металів, здатних впоратися з великими робочими навантаженнями. Завдяки наявності додаткового захисного напилення вдасться продовжити термін служби гідроциліндра, захищаючи його від корозії.

Наша компанія пропонує відразу кілька зручних та швидких способів оплати в процесі здійснення онлайн покупки, а доставка по всій Україні дозволяє отримати товар точно у вказані терміни.

Вгору