Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Насоси Шестерні НШ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Насоси шестеренні НШ

Насоси НШ – це універсальні шестеренні насоси гідравлічного типу, які прийнято використовувати з метою нагнітання робочої рідини в гідросистему різних видів техніки та машин.

Такі шестеренні насоси часто експлуатуються у конструкції:

 • навантажувачів;
 • автомобілів різної вантажопідйомності;
 • тракторів;
 • сільськогосподарської, дорожньої та будівельної техніки;
 • різних машин та верстатів.

Вибір відповідного насоса повинен здійснюватися з урахуванням основного списку параметрів: робочий об'єм, номінальний вихідний тиск, об'ємна подача (кількість літрів за 1 хвилину), вага.

Такі шестеренні насоси НШ виконують три основні завдання:

 1. Гарантують якісний процес змащення всіх деталей у механізмі, які піддаються тертю.
 2. Забезпечують оптимальний тиск у гідросистемі.
 3. Здатні перекачувати в'язкі рідини, а також неагресивні до матеріалу корпусної частини.

З урахуванням напрямку обертання розрізняють насоси лівого чи правого обертання, залежно від особливостей збірки.

Купити якісні шестерні насоси НШ

Інтернет-портал Gidrotsilindr пропонує якісні насоси від Вінницького заводу – ТОВ «ТД ВАЗ» за демократичними цінами з можливістю оформлення онлайн замовлення на сайті. Конструктивно представлені насоси відрізняються простою збіркою, в якій передбачений металевий корпус, ущільнюючий блок усередині, а також блок з ведучою та провідною шестернею.

Завдяки продуманій конструкції та необхідному набору робочих властивостей, шестерні насоси досить популярні та широко затребувані в різних галузях. Це недороге, просте у ремонті та подальшому обслуговуванні обладнання, яке можна замовити з доставкою по всіх областях України. Наші спеціалісти допоможуть здійснити швидкий та правильний вибір насоса, відштовхуючись від конкретного списку критеріїв.

Насоси шестеренні НШ – це технічні засоби, які створюють тиск робочої рідини за допомогою механічної енергії. Вони широко використовуються в масляних гідравлічних системах технологічного обладнання, верстатів, гусеничної та колісної техніки. Насоси НШ запитуються від приводного валу електродвигуна або валу забору потужності у великовантажного автотранспорту.

Гідравлічний шестерний насос – основні особливості

Насос гідравлічний шестерний - один з типів гідравлічного насосного обладнання, в якому робоча рідина перекачується завдяки обертанню двох шестерень. Цей тип обладнання застосовується для перекачування в'язких та високов'язких складів з робочою температурою до +300°С – олії, побутових хімічних розчинів, лакофарбової продукції, нафтопродуктів, жирів та ін. Гідравлічний насос НШ складається із зовнішнього корпусу, зробленого зі сталі, з вхідним і вихідним отвором. Усередині корпусу знаходиться механізм, що перекачує, що складається з двох шестерень - веденої і ведучої. Провідна шестерня насаджена на вал, що обертається, з'єднаний з джерелом руху. Вхід і вихід зубів шестерень, що обертаються, із взаємного зачеплення перекачує робочу рідину за рахунок зміни внутрішнього об'єму насоса.

Класифікація насосів НШ

Головним критерієм класифікації насосів є робочий об'єм, який вимірюється в сантиметрах кубічних. Він вказується цифрами у заводському маркуванні відразу після літер НШ. Залежно від особливості конструкції насос шестерний гідравлічний може бути плоским (заводське маркування Д, М, МВ) або круглим (А), а за напрямом обертання – лівим або правим. Залежно від кількості секцій насос шестерний НШ відноситься до одного з трьох класів – одно-, дво- або трисекційний.

Переваги використання насосів НШ

Порівняно з іншими типами насосного обладнання, шестеренні моделі відрізняються:

 • простою та надійною конструкцією;
 • компактними розмірами;
 • високими показниками продуктивності;
 • можливістю перекачування в'язких та різнорідних рідин;
 • простим доглядом та технічним обслуговуванням;
 • доступною ціною.

Вони застосовуються в гідравлічних системах гусеничної та колісної техніки, дорожніх машинах, комбайнах, верстатах та технологічному обладнанні.

Де купити насоси НШ в Україні?

В онлайн-каталозі сайту gidrotsilindr.com.ua представлені найпопулярніші на ринку України моделі гідравлічних насосів шестеренного типу. Пошук товарів у каталозі можна здійснювати за кількістю секцій та шліців, напрямом обертання, робочим та максимальним тиском, іншим параметрам.

Крім цього, ми реалізуємо приватним особам, компаніям та організаціям телескопічні та поршневі гідроциліндри, а також запчастини та витратні матеріали. Завдяки широкому асортименту товарів та конкурентним цінам кожен покупець зможе вибрати модель, що оптимально відповідає його типу обладнання. Ми гарантуємо своїм клієнтам найвищу якість сервісу та максимально швидку доставку до будь-якої точки України.

Вгору