Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гідроциліндр на КАМАЗ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроциліндр на КАМАЗ є одним з найважливіших робочих елементів у конструкції самоскидного та вантажопідйомного механізму. В основі даного виду техніки циліндр виконує важливі завдання, спрямовані на підняття та перекидання кузова або іншої вантажної платформи, причепа з метою виконати якісний процес вивантаження певного виду вантажу.

В результаті такі циліндри зазнають великих силових навантажень, негативного впливу ззовні. З цих причин слід віддавати перевагу виключно надійним та якісним циліндрам, які відрізняються необхідним ступенем зносостійкості. Цей ступінь безпосередньо пов'язаний з матеріалами, які виробник використовував при створенні конкретного агрегату. Це обов'язково повинні бути матеріали, стійкі до великої кількості пилу та бруду, різких температурних перепадів, високої вологості та інше.

Широкий асортимент циліндрів підйому кузова на КАМАЗ

Наш асортимент налічує величезну різноманітність циліндрів для різних майбутніх експлуатаційних умов. У каталозі представлені такі поширені варіанти:

  • гідроциліндр Камаз 55111 3-штоковий (з розвантаженням на один бік, для моделей Камаз 55111 та Камаз 45141);
  • гідроциліндр Камаз 55102 колгоспник (з розвантаженням на три сторони);
  • гідроциліндр Камаз 45142 6-штоковий (з розвантаженням на три сторони;
  • гідроциліндр камаз 45143 4-штоковий (з розвантаженням на три сторони).

Щоб не помилитися у процесі підбору відповідної моделі гідравлічного обладнання, рекомендується звернутися за допомогою до наших консультантів, які допоможуть швидко та правильно вибрати гідроциліндр для конкретної моделі КАМАЗ. При цьому всі товари мають відповідні сертифікати якості, які підтверджують, що циліндри виготовлені з урахуванням необхідного списку вимог до майбутніх експлуатаційних умов.

Автомобілі-самоскиди КАМАЗ використовуються на багатьох промислових, комунальних, сільськогосподарських, обробних підприємствах України. Вони відрізняються потужністю та надійністю, можуть працювати у найскладніших експлуатаційних умовах. Найважливішою складовою гідравлічної системи таких транспортних засобів є гідроциліндри.

Гідроциліндр КАМАЗ - що це таке?

Гідравлічні циліндри – це невеликі, компактні двигуни зворотно-поступальної дії, які використовують енергію стиснутої гідравлічної олії для підйому кузова. Вони складаються з циліндричного корпусу, верхньої та нижньої кришки, поршня, багатоступінчастого штока, брудоз'ємника, ущільнювальних та герметизуючих елементів, інших складових частин.

Найбільш популярними моделями гідроциліндрів підйому кузова КАМАЗ на ринку України є:

  • трьохштокові для КАМАЗ 55111 та 45141 – застосовуються для підйому кузова на один бік;
  • для КАМАЗ 55102 – для розвантаження на три сторони;
  • чотириштикові для КАМАЗ 45143 – для розвантаження на три сторони;
  • шестишточкові для КамАЗ 45142 – для розвантаження на три сторони.

Гідроциліндри КАМАЗ у процесі експлуатації піддаються постійному впливу сильних механічних навантажень, температурних перепадів, бруду, води та пилу, тому виготовляються із міцних сортів конструкційної сталі. Зовнішня поверхня корпусу кожного виробу захищається від корозії за допомогою порошкової фарби. Герметизуючі та ущільнювальні елементи виконані з еластичних полімерів – вони оберігають внутрішній простір циліндра від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища та зберігають гідравлічне масло від протікання. Вибір конкретної моделі гідроциліндра залежить від кількох параметрів. Найбільш важливими з них є модель автотранспортного засобу, кількість сторін вивантаження, кількість колін штока, загальний хід штока, номінальний та максимальний тиск у системі, що штовхає зусилля та габаритні розміри циліндра.

Де купити гідроциліндр підйому кузова КАМАЗ?

Онлайн-сервіс gidrotsilindr.com.ua – це найкращий вибір гідравлічного обладнання для спеціальної техніки в Україні. Ми пропонуємо своїм клієнтам гідроциліндри для ЗАС, КАМАЗ, УАЗ, ГАЗЕЛЬ з доставкою в будь-яку точку країни за конкурентними цінами. На всі типи продукції надається гарантія компанії-виробника.

Вгору