Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Запчастини на Гідроциліндр

Через експлуатацію сільськогосподарської, дорожньої, будівельної та інших видів спецтехніки в умовах великих навантажень відбувається поломка окремих компонентів у конструкції гідроциліндрів. З метою ремонту та регулярного обслуговування циліндрів знадобиться застосування високоякісних запчастин, запропонованих у широкому асортименті на нашому сайті.

До категорії найпопулярніших запчастин відносяться всілякі деталі, що включені в складальний вузол, а також окремі деталі, які призначені для безпечного та надійного монтажу гідроциліндрів на спецтехніку. Всі деталі були створені з високоякісних марок сталі, які мають певний запас міцності та не зазнають корозійного впливу.

Великий асортимент запчастин для гідроциліндрів

Наш інтернет-портал Gidrotsilindr пропонує великий вибір різних запчастин, які будуть корисними для певних циліндрів під конкретні види техніки. Вся продукція сертифікована та продається з офіційними гарантіями, що підтверджують надійність та тривалий термін служби кожної деталі.

В асортименті доступні:

  • головка кульова гідроциліндра на Камаз, ЗІЛ, Газ, ПТС;
  • кріплення гідроциліндра 1ПТС-2, 2ПТС-4, 2ПТС-6;
  • кріплення гідроциліндра Газ-53 (комплект із півмісяцем);
  • шток гідроциліндра ЦС;
  • майданчик гідроциліндра під кулю;
  • гойдалки гідроциліндра САЗ ф50 (для опори та розвантаження на три сторони) та інше.

Щоб підібрати необхідні деталі за вигідними цінами, достатньо скористатися безкоштовною консультацією від наших фахівців, які допоможуть визначитися з розмірами та іншими технічними параметрами. Вибираючи якісні компоненти для циліндрів, вдасться продовжити термін служби, що дозволяє використовувати техніку в складних умовах. Всі товари доступні для замовлення онлайн та з доставкою в різні регіони України.

Вгору