Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Поршневі Гідроциліндри

Поршневі гідроциліндри двосторонньої дії – потужні та надійні циліндри, що характеризуються системою зворотно-поступальних рухів. Саме таке обладнання відіграє важливу роль у процесі роботи всієї гідравлічної системи. Вони призначені для експлуатації в основі конструкції тракторів, причіпних сільськогосподарських машин та різних видів спецтехніки.

Причому надійність, зносостійкість і довговічність техніки залежить від якості встановлених поршневих циліндрів. Тому варто обирати виключно якісні моделі, запропоновані на сайті нашого інтернет-магазину. Наші консультанти допоможуть швидко визначитися з правильним вибором, підбираючи відповідні варіанти за вказаними технічними параметрами.

Асортимент поршневих гідроциліндрів

У нашому каталозі запропоновано широкий асортимент гідроциліндрів поршневих для експлуатації в конструкції різних видів техніки:

 • для навантажувачів;
 • для екскаваторів ЕО-2621, 2626, 2628, 2101.2201.2106.2206 (управління відвалом, поворот стріли, поворот колони, виносні опори та інше);
 • для тракторів (навіски МТЗ, ПМЗ, Т-40, Т-25, ХТЗ, Т-150, рульові МТЗ, ПМЗ, Т-40, Т-25, Т-16 та інші);
 • для бульдозерів Т-130, Т-170, Д606, ДЗ-42, ДЗ-162, Т-150Д, (КД);
 • для комунальної техніки;
 • для сільськогосподарських машин, дорожньої та будівельної техніки (підйом/опускання штанги та інше).

Щоб не заплутатися у великому асортименті, достатньо скористатися продуманою системою фільтрів для пошуку конкретного циліндра за заданими параметрами.

Ми пропонуємо гідроциліндри поршневі з урахуванням наступного списку стандартних характеристик:

 • із поршнями від 40 мм до 200 мм;
 • з діаметром штока від 20 мм до 175 мм;
 • з ходом штока від 70 мм до 5000 мм.

Вся продукція має сертифікати якості та продається з офіційними гарантіями від виробників. Замовити товар можна онлайн з доставкою по Україні.

Поршневі гідроциліндри – це складові елементи гідравлічної системи, які у технічних засобах різного функціонального призначення. Вони виконують роботу за рахунок трансформації гідравлічної енергії стиснутої рідини (олії) на механічну енергію руху поршня. Поршневі гідроциліндри застосовуються у сільському господарстві, на комунальних підприємствах, у дорожньому та житловому будівництві, під час проведення ремонтних робіт, на промислових підприємствах.

Поршневі гідроциліндри – технічний пристрій

Конструкційно-поршневі гідравлічні циліндри складаються з корпусу або гільзи, поршня, штока, вушок або сферичних елементів для кріплення циліндра, ущільнювальних елементів, стопорного кільця та брудознімача.

Внутрішній об'єм корпусу заповнений робочою рідиною, яка впливає на поршень, змушуючи виконувати механічну роботу. Корпус та шток виготовлений з конструкційної сталі. Для штока застосовуються високоміцні сорти сталі з хромованим покриттям та високотемпературним загартуванням.

Зовнішня поверхня корпусу пофарбована порошковою фарбою для захисту від корозії. Залежно від конструкції поршневі гідроциліндри можуть бути односторонніми та двосторонніми. Перші моделі можуть здійснювати під дією витісняючого ефекту робочої рідини рух лише одному напрямку – повернення поршня у вихідне положення здійснюється під впливом гравітації чи пружини. Двосторонні моделі можуть здійснювати під дією робочої рідини руху у двох протилежних напрямках.

Головними технічними параметрами гідроциліндрів поршневого типу є:

 • максимальний та робочий тиск;
 • діаметр поршня та штока;
 • хід штока;
 • загальна вага;
 • тип сполучних елементів.

Де купити поршневі гідроциліндри з доставкою по Україні?

Онлайн-сервіс промислового обладнання gidrotsilindr.com.ua – це поршневі гідроциліндри для навантажувачів, тракторів, екскаваторів, сільськогосподарської та комунальної техніки. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент товарів за цінами заводу-виробника. Нашими головними конкурентними перевагами є постійна наявність товарів на складі, гарантія якості на всі найменування продукції та кваліфікована служба клієнтської підтримки. Зв'яжіться з нами прямо зараз і ми допоможемо вибрати модель гідроциліндра з потрібними технічними параметрами.

Вгору