Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гідроциліндр Зіл

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроциліндр Зіл

Гідроциліндри підйому кузова на ЗІЛ представлені з надійним типом кріплення шарнір-цапфи (бугеля). Такі моделі належать до списку якісних та довговічних телескопічних циліндрів односторонньої дії. В результаті вдається виконувати вантажопідйомні операції певного ступеня складності.

У конструкції виробники передбачили наявність міцних стопорних кілець, завдяки яким вдасться забезпечити високу швидкість підйому під час виконання поставленого завдання. Додатковою перевагою є гнучкість у процесі монтажу: деякі різновиди гідроциліндрів пропонують кілька варіантів фіксації до кузова – між кульовою опорою та вушком.

Асортимент якісних гідроциліндрів для ЗІЛ

У нашому асортименті запропонований великий та різноманітний вибір гідроциліндрів для певної вантажопідйомності та інших особливостей майбутньої експлуатації.

У каталозі доступні:

  • гідроциліндр Зіл 4-штоковий 390 мм;
  • гідроциліндр Зіл 5-штоковий;
  • гідроциліндр Зіл 6-штоковий.

При здійсненні вибору рекомендується звернути увагу не тільки на кількість штоків, але і на діаметр зовнішньої гільзи, діаметр штоків, загальний хід і міжцентрову відстань. Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір, ознайомившись з актуальним асортиментом та запропонованим робочим тиском – максимальним та мінімальним. Крім того, слід враховувати показники вантажопідйомності, щоб обраний гідроциліндр міг упоратися з майбутніми навантаженнями.

Представлені циліндри – це надійне та функціональне рішення для виконання широкого спектру вантажопідйомних завдань. Наші товари відрізняються тривалим терміном експлуатації, ремонтопридатністю, ідеальним співвідношенням ціни та якості. Завдяки безкоштовній консультації клієнти зможуть зробити швидкий і правильний вибір гідравліки, яка працює на результат.

Вгору