Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гідроцилиндр на трактор Т-156

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроциліндр на трактор Т-156

Трактор Т-156 вважається популярною багатофункціональною машиною, яку використовують для проведення сільськогосподарських робіт, для дорожньо-ремонтного призначення. Це надійний фронтальний трактор-навантажувач, сфера експлуатації якого є досить різноманітною. Враховуючи його основні завдання, не обійтись без застосування оригінальних та нових гідроциліндрів у ході обслуговування, ремонту техніки.

Представлені циліндри Т-156 складаються з наступного списку важливих елементів:

  • Міцна корпусна частина з металу, який не зазнає корозійного впливу.
  • Дві кришки – передня та задня.
  • Поршень зі штоком.

Ще однією обов'язковою умовою є наявність клапана. Внаслідок продуманої та надійної конструкції можна уповільнити рух поршня під час опускання машини.

Асортимент гідроциліндрів для тракторів-навантажувачів Т-156

Циліндр – робочий орган гідравлічної системи, який можна зустріти у конструкції різних тракторів. З огляду на особливості кожної конструкції слід обирати агрегати, призначені для певних марок і моделей техніки., майбутніх експлуатаційних умов, навантажень.

У нашому асортименті запропоновані наступні популярні різновиди:

  • гідроциліндр підйому стріли ковша Т-156;
  • гідроциліндр перекидання ковша Т-156.

Неможливо уявити повноцінне застосування тракторів без використання високоякісних циліндрів від перевірених виробників. З метою правильного та швидкого підбору в режимі онлайн клієнти завжди можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу з боку наших менеджерів. В результаті процес підбору здійснюється на основі отриманої інформації від менеджерів після безкоштовної консультації.

Вся продукція сертифікована та доступна до замовлення на сайті з подальшою доставкою по Україні.

Вгору