Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Гідроцилиндр на Трактор К700

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроциліндр на трактор К-700

Гідроциліндри називають необхідними агрегатами, які експлуатуються в гідравлічній системі тракторів К-700. Основні параметри, які слід взяти до уваги при знайомстві з відмінностями циліндрів – це внутрішній діаметр штока, хід поршня та тиск масла (номінальний, максимальний) в системі.

У тракторі К-700 виробник застосував якісний гідроциліндр двосторонньої дії, завдання якого полягає в тому, щоб забезпечити зміну напрямок руху, гарантувати управління підйомом механізму навішування. Така техніка укомплектована відразу 4 гідроциліндрами, серед яких:

  • два циліндри призначені для повороту;
  • два циліндри призначені для управління навісом.

В якості матеріалу використовується високоміцний метал, який не піддається корозійному впливу навіть в умовах тривалої експлуатації.

Асортимент високоякісних та нових гідроциліндрів

Представлені гідроциліндри призначені для подальшої установки на трактори тягового класу 5 т для вирішення певного списку завдань (зміна напрямку руху, підйом навісного обладнання).

У каталозі нашої компанії до уваги клієнтів запропоновано дві основні моделі:

  • гідроциліндр К-700;
  • гідроциліндр К-701.

Головне призначення циліндра полягає в подальшому процесі перетворення енергії робочої рідини на механічну енергію, без якої неможливо уявити повноцінну експлуатацію техніки. Завдяки різноманітному асортименту, наші клієнти отримують можливість в онлайн режимі підібрати якісні та відповідні варіанти, відштовхуючись від поставлених завдань і цілей.

Наші менеджери допоможуть детальніше розібратися з особливостями конструкцій. Всі товари продаються з доставкою по областях України, а декілька способів оплати спрощує процес покупки на сайті, не виходячи з дому.

Вгору